• Jasełka

• 20 grudnia Uczniowie ze szkolnego chóru pod kierunkiem Pani Doroty Muża Szlas zaprezentowali Jasełka. Zachęcamy do obejrzenia fotograficznej relacji.

• Projekt językowy "KARTKA ZA KARTKĘ"

• Chętni uczniowie z klas 7 i 8  naszej szkoły wzięli udział w Projekcie językowym "KARTKA ZA KARTKĘ".

Zadanie ich polegało na stworzeniu kartki świątecznej w języku niemieckim. Uczniowie wykazali się ogromną wyobraźnią. Następnie wszystkie kartki zostały wysłane do szkół w całej Polsce, które zgłosiły chęć udziału w tym projekcie. Na tablicy w holu możemy już teraz podziwiać kartki z życzeniami, które spłynęły do naszej szkoły z całego kraju.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy

Sylwia Klimczak

• Karmniki

• Dzieci z klasy 2c, uczęszczające na kółko przyrodnicze przygotowały karmniki dla zimujących ptaków.

• Dni Kultury Gminy Gniewino - Prezentacja szkoły w dniu 04.12.2023

• W ramach Dni Kultury Gminy Gniewino Dzieci i młodzież naszej szkoły zaprezentowali się na scenie sali widowiskowo-kinowej w CKiB w Gniewinie. ​​​​​

Zaprezentowali się uczniowie klasy 2b pod kierunkiem Pani Aleksandry Hajdukiewicz z "Bajką o zmarzniętym Bałwanku". Dzieci z Samorządowego Przedszkola pod kierunkiem Pani Ilony Kowalczyk zatańczyły tańce kaszubskie i śląskie a chór szkolny pod kierunkiem Pani Doroty Muża-Szlas zaprezentował repertuar przygotowany na Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznej, gdzie zdobył I miejsce.

Cieszymy się, że mamy tak zdolne dzieci i młodzież.

Ogromne podziękowania dla Pani Aleksandry Hajdukiewicz, Pani Ilony Kowalczyk oraz Pani Doroty Muża-Szlas za przygotowanie podopiecznych.