18 czerwca klasa 7b udała się na pieszą wycieczkę do Dąbrówki. Mimo kapryśnej pogody i przelotnego deszczu wszystkim dopisywały doskonałe humory.
Po dotarciu na miejsce na uczestników czekało ognisko oraz mnóstwo pyszności. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Czułnowskiej oraz Pani Potrykus przygotowane zostały kiełbaski, drożdżówki, babeczki i przepyszny blok czekoladowy. Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia oraz zadbanie o każdy szczegół.
Nie zabrakło również muzyki, wspólnej playlisty, tańców, rozmów i gier planszowych. Czas upływał w atmosferze radości, integracji i świetnej zabawy.
Dodatkową atrakcją była niespodziewana wizyta w stajni. Uczniowie mieli okazję z bliska zobaczyć konie, a także uczestniczyć w wyjątkowej chwili, gdy wspólnie utworzyli „żywy korytarz”. Konie przebiegające pomiędzy ustawionymi po obu stronach dziećmi wyruszyły na pastwisko, dostarczając wszystkim mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Dla wielu uczestników był to jeden z najbardziej ekscytujących momentów całej wycieczki.