• Paczuszka dla maluszka

• 18.01.2024 14:34
      • W miesiącu grudniu Szkolne Koło Wolontariatu ogłosiło rozpoczęcie w naszej szkole akcji „Paczuszka dla maluszka”.

• To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji są specjalne „paczuszkowe” bombki, które zawiesiliśmy wspólnie na naszej szkolnej choince.

Udało nam się zebrać mnóstwo potrzebnych środków czystości oraz środków higienicznych, które zostaną przekazane m. in. do hospicjum im. świętego Wawrzyńca w Gdyni. Poza środkami zebranymi podczas zbiórki przekażemy również piękne kartki z pozdrowieniami, które przygotowali uczniowie naszej szkoły.

Dziękujemy WSZYSTKIM zaangażowanym za okazane wsparciei dobre serce!!! Pamiętajmy, DOBRO POWRACA!heart