• Podsumowanie

• 18.01.2024 14:23
      • Czas na podsumowanie ostatnich akcji przeprowadzonych przez Szkolne Koło Wolontariatu w naszej szkole :)

•

W miesiącu październiku trwała zbiórka karmy suchej i mokrej dla zwierząt wschronisku Bajer w Małoszycach. Udało nam się zebrać około 180 kilogramów karmy! Towspaniały wynik! :)

Karma została przekazana podopiecznym schroniska. Właściciele schroniska przekazują gorącepodziękowania WSZYSTKIM, którzy włączyli się w akcję. W ramach podziękowań otrzymaliśmypiękny dyplom. Choć myślę, że najlepszym podziękowaniem będzie satysfakcja z tego, że mogliśmypomóc potrzebującym.

Natomiast 31 października odbył się kiermasz ciast. Bardzo dużo osób włączyło się wprzygotowanie tego kiermaszu przynosząc ciasta i inne słodkości. Kiermasz był połączony z innymiatrakcjami, które organizował również Samorząd Uczniowski.Udało nam się zebrać kwotę 2361,80 zł! Pieniążki zostały przekazane na zakup słodkości iświątecznych upominków dla biednych dzieci z Afryki.

Przez cały miesiąc listopad trwała też w naszej szkole zbiórka skarpetek i płaszczówprzeciwdeszczowych dla potrzebujących dzieci w Afryce. Udało nam się zebrać mnóstwo rzeczy,które zostałyprzesłane w odpowiednie miejsce.Gorąco dziękujemy za tak aktywne angażowanie się w nasze zbiórki i akcje charytatywne! Możemy dumnie powtarzać motto, które towarzyszy od lat naszej szkole:

„Tyle jesteśmy warci, ilepotrafimy dać drugiej osobie”.

Zachęcamy do dalszej współpracy!