• 25.10.2023r Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców

• 31.10.2023 09:39
      • Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców
      •

25 października 2023 roku w Rumi odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Unihokeju Chłopców. W zawodach uczestniczyło 8 szkół: SP 5 Wejherowo, ZSP Strzebielino, SP Strzepcz, SP 4 Reda, SP 4 Rumia, SP Gościcino, SP 2 Luzino i ZSP Kostkowo.

Zespoły zostały przydzielone do dwóch grup, w których rywalizowały systemem "każdy z każdym".

Wyniki zespołu z Kostkowa:

ZSP Kostkowo - SP Gościcino 1-0

ZSP Kostkowo - ZSP Strzebielino 0-2

ZSP Kostkowo - SP Strzepcz 1-0

W półfinale młodzi uczniowie ZSP w Kostkowie pokonali SP 5 w Wejherowie 1-0 i awansowali do Finału rozgrywek, w którym po serii rzutów karnych ulegli uczniom ze szkoły w Strzebielinie.

Srebrnymi medaliści ZSP w Kostkowie: Tomasz Błaszk - bramkarz, Adam Dosz, Andrzej Gruba, Paweł Kołsut, Jan Siewniak, Jakub Cirocki, Jakub Podajewski, Patryk Czaja, Błażej Zakrzewski. Opiekun zespołu: Marcin Piekut.

Gratulacje!!!!