• Witamy na naszej stronie

• 08.11.2022 SREBERKA Z KOSTKOWA

Dnia 08.11.2022r odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Dziewcząt. Naszą gminę reprezentowały uczennice z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Kostkowie. W turnieju brało udział siedem zespołów, które podzielono na dwie grupy: grupę A liczącą trzy drużyny i grupę B liczącą cztery drużyny. W wyniku losowania trafiłyśmy do grupy B razem z drużyną z Orla, z Kębłowa i z Wejherowa. W swojej grupie wygrałyśmy wszystkie mecze i w półfinale grałyśmy z drużyną z Rumi, z którą również wygrałyśmy. Mecz finałowy zagrałyśmy z drużyną z Wejherowa. Walka była zacięta nasze dziewczyny dzielnie walczyły, jednak drużyna z Wejherowa trafiła jedną bramkę i mecz zakończył się ich zwycięstwem. Zdobyłyśmy srebrny medal zajmując wysokie drugie miejsce. Naszą szkołę reprezentowały: Daria Grzywacz, Julia Munch, Wiktoria Baran, Martyna Szulc, Martyna Maj, Agata Gorczycka, Wiktoria Kos, Milena Zy

• Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2022 roku świętowaliśmy w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kostkowie

Dzień Edukacji Narodowej. Towarzyszyli nam w tym dniu Szanowni goście- Pan Grzegorz Dziewięcin,

Sekretarz Gminy Gniewino, Ksiądz Proboszcz Parafii Kostkowo – Tadeusz Galikowski, Rada Rodziców.

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kostkowie wręczył nagrody Nauczycielom

• 27.10.2022 PRACE PORZĄDKOWE NA CMENTARZU W RYBNIE

27 X 2022 r. uczniowie klas 7A i 7B z wychowawczyniami (p. Justyna Sobieska-Pieńkowska i p. Ewa Piotrowska) pojechali do Rybna, aby uporządkować Cmentarz Ofiar Marszu Śmierci. Prace porządkowe trwały ponad 2 godziny. Każdy wiedział, co ma robić – jedna grupa grabiła liście, druga usuwała gałęzie, trzecia czyściła płyty nagrobne, a czwarta zamiatała chodniki.

• 27.10.2022 - DZIEŃ DYNI

27 października kolejny raz obchodziliśmy Dzień Dyni. Rozstrzygnęliśmy dwa konkursy na najładniejszą dynię oraz najlepszy strój w tematyce jesiennej. Zwycięzcom gratulujemy wysokiego poziomu. Dekoracje z dyń mogłyby pojawić się w ofercie najlepszych salonów dekoratorskich. A kostiumów i makijaży nie powstydziliby się znani charakteryzatorzy. To był radosny i kolorowy dzień w naszej szkole. Dochód ze sprzedaży dekoracji zostanie przeznaczony na zakup piłek do piłkarzyków i koszy.

• EuroWeek 2022 - Różanka

W nocy 4 października 2022 roku grupa 25 uczniów z klas 7-8 ze szkoły w Kostkowie wyruszyła na wycieczkę organizowaną w ramach projektu EuroWeek.

W środę rano dojechaliśmy do pierwszego punktu naszej wycieczki: Energylandii. Każdy z nas miał możliwość przeżycia ekstremalnych wrażeń na niezliczonych roller coasterach, wahadłach i pokazach. Każdy świetnie się bawił, a poziom adrenaliny utrzymywał się jeszcze długo po opuszczeniu parku.

• 21.10.2022 Przedstawienie „Jaś i Małgosia-eko”

Dnia 21 października 2022 roku uczniowie klasy 3 b uczęszczający na kółko teatralne wraz z wychowawcą przygotowali krótkie przedstawienie ekologiczne pt. „Jaś i Małgosia-eko”. Kwestie przedstawione przez uczniów poruszały tematy takie jak: poszanowanie środowiska, przyrody i zwierząt oraz zdrowe nawyki żywieniowe. Pokazywały czego nie powinno robić się w lesie: słuchać głośnej muzyki, śmiecić, rozpalać ognisk. Uczniowie pokazali jaki wpływ na zdrowie człowieka mają złe nawyki żywieniowe, tj. spożywanie fast foodow czy picie coli. Przedstawienie miało na uwadze uświadomić przebytym gościom, że dbanie o czystość i zdrowie przynosi korzyść ludziom i środowisku naturalnemu.

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Nowa galeria Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 została dodana do albumu fotograficznego

m.l

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

01.09.2022

1 września 2022 roku uroczyście i z wielką radością rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023. Pan Dyrektor Grzegorz Pukszta powitał gości - Sekretarza Gminy Gniewino, Pana Grzegorza Dziewięcina, Radnego Gminy Gniewino – Pana Andrzeja Miedziaka, Proboszcza Parafii w Kostkowie – księdza Tadeusza Galikowskiego, wszystkich przybyłych uczniów, przedstawicieli Rady Rodziców, rodziców oraz grono pedagogiczne.

• Zastępstwa

Wyświetl zmiany w zastępstwach w planie lekcji Ta szkoła nie opublikowała zastępstw przez ostatnich 30 dni.
        • Konta użytkowników

For some parts of timetable or substitution, you may need to login. If you lost your password, please use the link “I do not know the login name or password” and type in your email. If you haven’t received the password yet, please wait, the school will provide you with one when everything is the ready to go.
    • Godziny lekcyjne

Niedziela 08.09.2024