• Harmonogram rekrutacji do klasy 1

• 19 lutego - 22 marca 2024
            • Karta zgłoszenia

Złożenie w sekretariacie szkoły wniosku o przyjęcie ucznia do klasy 1, karty zgłoszenia dziecka do klasy pierwszej oraz dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych.

• 04 kwietnia 2024
            • Opublikowanie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klasy pierwszej.

• 08 - 19 kwietnia 2024
            • Złożenie w sekretariacie potwierdzenia woli zapisu dziecka w szkole do której zostało zakwalifikowane.

• 06 maja 2024
            • Opublikowanie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych.

• 0d 06 maja 2024
            • Procedura odwoławcza

• od 17 maja 2024
            • Postępowanie uzupełniające

• Dokumenty

• Zarządzenie Nr 6/2024 Wójta Gminy Gniewino z dnia 23 stycznia 2024r.
          • Karta zgłoszenia do klasy pierwszej Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie
          • Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie.
          • Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy I Samorządowej Szkoły Podstawowej w Kostkowie.